0.3 Útok, nebo úprk...?

27. dubna 2008 v 14:04 | Tia |  Nekonečné příběhy Eressiel
Eressiel se zarazila. Vlk se nebál. Věděla, že kdyby chtěla utéct, vlk by se hnal za ní jako štěně za míčkem. Ona totiž znala psy dobře, znala jejich reakce a jejich gesta. I když toto nebyl pes, ale vlk, věděla, že jde do tuhého.

Obrázek “http://www.metalopolis.net/files/icons/4308_vlk-zly.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Vlk se stále bez ustání přibližoval. Ona nemohla jinak. Odložila všechen strach a vydala se vlkovi naproti. Stáli tam naproti sobě a výhružně se si dívali do očí. Stáli tam bez hnutí, bez jakéhokoli náznaku strachu. Jejich myšlenky se střetly v jakémsi výru a snažily se nahlédnout sobě do mysli. Snažily se zjistit, co udělá ten druhý. Eressiel věděla že vlk zaútočí první. Ona totiž není zlá. Ona se bude jen bránit. Nezabije.
Vlk se napřímil, do své plné výše, pak se přikrčil. Eressiel ho tiše sledovala. Vyskočil. Strhla se bitva. Život, nebo smrt. Kurva...! Pomyslela si Eressiel. Deď už to nešlo vzít zpátky. Rozmáchla se holí kterou držela v ruce, práskla vlka. Zavil, ale pořád útočil. Hůl začínala být příliš těžká... Eressiel se modlila. Vlk vyskočil, v mžiku se vyhnul ráně holí a pronikl k Eressiel. Zaútočil, kousl. "Áááárgh!" Z lítka jí vyhrkla horká klev, necítila nic, nic než tu bolest, jak se jí vlk svými špinavými zuby zaril do nohy. Padla na kolena a hůl jí vypadla z ruky. Do očí ji vytryskly slzy. To je můj konec... Usoudila a omdlela. Ponořila se do tmy. Do té černé tmy, krerá je přisuzována smrti. Ucítila ještě jedno kousnutí, jak se jí maso odtrhává od nohy. Byl konec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Flow Flow | 28. dubna 2008 v 9:38 | Reagovat

Jaktože to takhle rychle skončilo...!?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama