Prosinec 2009

Šťastný nový rok + soutěž!

31. prosince 2009 v 19:25 | S |  x Maagie.blog.cz
Pryč se starým, dejte možnost novému! Už je 2010. Nový rok, nové desetiletí!

S ním se také mění název blogu, a proto bych chtěla, ať mi do komentářů napíšete nejlepší název který vás napadne, charakterizující tento blog. Tomu, kdo napíše nejhezčí název udělám reklamu na tomhle blogu (obrázkovou, klikací, v menu), nebo/plus diplom (s obrázkem, nápisem, jakým bude chtít).

Film review: Avatar.

31. prosince 2009 v 18:28 | S |  Filmy
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller
USA / Velká Británie, 2009, 162 min
Režije: James Cameron
Info o filmu z CSFD: Ústřední postavou příběhu je Jake Sully (Sam Worthington), který byl jako mariňák zraněn a ochrnul do pasu dolů. Jake je ale vybrán k účasti na projektu Avatar, který by mu pomohl zase chodit. Když souhlasí, je jeho mysl vtělena do uměle vytvořeného hybridního těla, se kterým se musí vydat na planetu Pandora a získat důvěru jejích obyvatel. Jake ale začne chápat podstatu věcí a neví na jaké straně má být.

Mé hodnocení:

Pokračování...? Možná, příště.

29. prosince 2009 v 0:52 | Tia |  x Maagie.blog.cz

Už jsem skoro spala, najednou mi *vstoupil do mysli* blog. Došlo mi, kolik toho ztrácím když ignoruju svou minulost. Rozhodla jsem se co nejdřív napsat příspěvek, a tak jsem prostě vstala, hrábla pro notebook a začala psát.

Takže jsem se rozhodla. Budu s blogem pokračovat, ale předělám ho. Nebudu mazat staré příspěvky, ať už si o nich myslím že jsou pravdivé, nebo ne //nic proti ale některé z nich jsou fakt píčoviny nechápu jak tomu můžete věřit xD//. A začnu přidávat věci které se mi líbí teď. Done.

Možná předělám design. Možná se vám to nebude líbit. Je mi to jedno. xPP ...Jo a btw se předělává jméno blogu... nvm na co ale teď je poslední hodinka 'Magie a čarodějnictví'! Huráá potlesk a gudbáj maj olmoust lavr, změna je život :)

Jaaj zítra/...woohooo vlastně dneska!/ vstávám s 6 :D... tk to je v říti :D:D... Ale na malej spánek jsem zvyklá, to nějak dám :D