Andělé

Kterou hodinu vládne jaký anděl?

27. května 2008 v 17:01 | Tia
http://judaspriest.com/disc/AngelOfRetribution/AngelOfRetributionCover800.JPG
Tohle se opravdu může hodit...

Navazování kontaktu s anděly

5. května 2008 v 22:42 | jogin.cz
Následující technika nám právě umožňuje takové spojení s andělskými bytostmi, které nám takto můžou pomoct vyřešit naše problémy a potíže a působit blahodárně v jakémkoli směru:
Posaďte se na židli čelem k severu, páteř mějte rovnou, chodidla rovnoběžně na zemi tak, aby se vzájemně nedotýkala, dlaně jsou položené na kolenou. Zavřete oči, uvolněte se jak fyzicky, tak psychicky a navoďte si stav hlubokého klidu, zažeňte všechny rušivé myšlenky, snažte se co nejvíce uklidnit.
Sepněte ruce jako při modlitbě a nahlas třikrát s láskou a upřímně - láskyplným a upřímným tonem - proneste: "Náš Nebeský Otče". Až skončíte, poproste Boha, aby vám pomohl uzřít anděla, jehož obraz máte před očima.
Otevřete oči a pozorně si prohlédněte andělovu podobu. Soustřeďte se na každý detail a obdivujte jeho krásu. Snažte se vnímat proud pozitivní energie, který pomalu naplňuje vaši bytost. Vyslovte "myšlenku mentálního soustředění", formuli specifickou pro každého anděla, a ta na vás přenese jeho andělskou milost.
Až začnete cítit přítomnost anděla, kterého se snažíte uzřít, můžete přistoupit k další fázi.
Opět zavřete oči a soustřeďte se na to, jak jste anděla vnímali. Poproste ho, aby vám pomohl v konkrétní situaci, ve které potřebujete pomoci. Pak si řekněte, že už jste získali to, o co jste žádali. Buďte šťastni, protože vše je tak, jak jste si to přáli.
Děkujte Bohu se srdcem plným vděku a děkujte andělu, kterého jste viděli. Pomalu otevřete oči a pokračujte v obvyklých aktivitách.
Vaše modlitby určí, jaké se objeví životní situace a jak budou vypadat a tím vám často pomůžou odpovědět na vaše otázky.
Pokud cítíte, že odpovědi přicházejí už při modlitbě, je dobré si je zapsat. Toto jednoduché cvičení musí být prováděno denně, dokud nedosáhnete toho, co jste chtěli. A navíc - kromě toho, že jste dosáhli tohoto cíle - můžete počítat s novým úžasným přítelem, který tu bude vždy pro vás.

Opravdové fotky andělů!!!

4. května 2008 v 22:39 | Tia

Andělé

4. května 2008 v 22:33 | Tia
Obrázek “http://michej.sk/wp-content/thumb-stripovany_anjel.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Kdesi hluboko v nás je představa anděla strážného hodně hluboko zakořeněna již od dětství (andělíčku, můj strážníčku, opatruj mi mou dušičku...). Ale zkuste se někoho dospělého ve svém okolí zeptat, zda věří v anděly.
 
 

Reklama