Luna

Lunární kalendář na stažení

2. května 2008 v 18:50 | Tia
Lunární kalendář 2005-2020 v pdf souboru, na stažení ZDE!

Rituál úplňku

26. září 2007 v 22:31 | Tia
Během úplňku se dějí zvláštní věci.Člověk má možnost nahlédnout za hranice všedních dnů.Můžeme se tak dozvědět například informace z budoucnosti. K rituálu přistupujeme jen s konkrétní otázkou!. .Nemá smysl si s tím jen zahrávat, protože "druhá strana" to velmi rychle pozná. Ve všech těchto věcech je nutná skutečná víra v informace z jiných sfér. Není dobré se o tom, co zjistíte, hned chlubit ostatním, nechávejte si to pro sebe, nebo si to zapisujte do deníčku ale fakt to nikomu nevykládejte…je to tak lepší. Jsou to informace výhradně pro Vás, čistě soukromé. Na začátku byste měli nejprve zjistit, jestli je vhodná doba a místo. Teprve potom máte svolení tento rituál uskutečnit.
Potřebujete větší zrcadlo, nestačí to maličké, co se vejde do dlaně.Vhodné je například takové, v kterém je vidět celá postava. Před zrcadlo si sednete, abyste nic nedělali v bolesti nebo napětí. Oblečeni byste měli být pohodlně, nic by vás nemělo nikde svírat, kousat nebo škrtit. Za naše záda umístíme nejlépe bílou svíci. Její plamen by měl na vás svítit zezadu tak, aby tělo vytvořilo v zrcadle stín. Zapaluje se to přesně o půlnoci. Díváte se na obličej, ani ne tak přímo do očí, jako necháváme obraz zcela vystoupit ze zrcadla.Je to otázka cviku, možná se to nepodaří hned napoprvé ale po chvíli dojde k rozostření tohoto obrazu, jako by se rozplýval a mizel. A naopak místo něho se začnou objevovat jiné obrazy. Nemusí to být zrovna obličej, co v zrcadle objevíme. Třeba skupinky lidí, s kterými budeme žít, dům, kde budeme bydlet a další podobné věci ale nemusí být kladné !!!
Pokud dojde ke zpětnému posunu v historických reáliích, nenahlédli jste do vlastní budoucnosti, ale do minulosti. Na počátku je třeba správně definovat, kam se chcete dostat.A na závěr také nesmíte zapomenout za všechno poděkovat.
Je důležité nesetrvávat v tomto stavu příliš dlouho. Jestli se žádné obrazy neukáží během půl hodiny, nejste dostatečně uvolnění.Nebo informace k Vám nemají přijít.Nic nelze získat násilím !!!


Magie měsíce

26. května 2007 v 11:15 | Tia
[Moon]
Vedle běžné magie, při níž hraje Měsíc často významnou roli, existovala v západních zemích ještě další speciální magie. U té bylo nutno nejdřív na sebe přitáhnout pozornost Měsíce. To nebylo samozřejmě tak jednoduché. Měsíc se pravděpodobně choval jako pravá diva:dodržení správného postavení Měsíce bylo přitom pro kouzlo to nejmenší.

Pohanské svátky

26. května 2007 v 10:44 | Tia


Yule
(zimní slunovrat)21.12.
Imbolc

1.2.
Ostara
(jarní rovnodennost)
21.3.
Beltane

1.5.
Midsummer
(letní slunovrat)
21.6.
Lughnasadh

1.8.
Mabon
(podzimní rovnodennost)
21.9.
Samhain

31.10.

Lunární fáze a dny v týdnu

21. května 2007 v 21:24 | Tia
Luna někdy dokáže být hodně zajímavá a tajemná... Tak tady máte aspoň takový menší přehled dnů v týdnu a jejich významu.
 
 

Reklama